Hasan Bey Kadıoğlu Uzman Satış Temsilcisi Hasan Bey
0538 332 80 85
MAKİNELER (ÜRÜNLER)
Ceviz Soyma, Meyve Presleme ve Salça Makineleri Hasat Makinaları ve Aletleri Bahçe Grubu Tarım Makinaları Çeşitli El Aletleri ve Çapalar Diğer Yedek Parça ve Aksesuar
İyi makine iyi servis

Casotti - Doctor FLY Zeytin Sineği İlacı Atma Makineleri

Casotti - Doctor FLY Zeytin Sineği İlacı Atma Makineleri

Son yıllarda pazara zeytin sineği ile organik mücadele için yeni pestisitler girdi. Bu yeni ve zeytin sineğiyle en etkili mücadele yöntemini doğru uygulayabilmek için her ağaca uygun dozajda uygulama yapmak gerekli. Bunun için de her ağaca 20 - 33 ML gibi oldukça az miktarda ilaç atacak hassas bir ilaçlama makinesine ihtiyaç var. (10 dönüme ortalama 5 litre)

Cassotti'nin Doctor FLY serisi ilaçlama makineleri bu ihtiyacı karşılayacak profesyonel ilaçlama makineleridir. Manuel olarak kumanda edilen modelleri olduğu gibi her 5 - 6 ağaçtan birine atabilen programlanabilir özelliği olan gelişmiş modelleri de mevcuttur. Doctor FLY serisi ilaç atma makineleri orta - büyük ölçekli zeytinliklerin ihtiyacını karşılayacak niteliktedir.

Kullanılabilecek ilaçlar (Ziraat Mühendisi'nize danışınız.) Dow AgroSciences - (Success) (Spintor®Fly) (Tracer®Fly)

MODELLER VE AKSESUARLAR

1) Family30

Aile modeli olarak adlandırılan Family30 modeli orta ölçekli işletmelerin ihtiyacını karşılayacak niteliktedir. Traktör 3 askı koluna bağlanarak kullanılır. Tek seferde atılacak ilaç miktarı ayarlanabilir. Oldukça hassas atım sağlar. 25 litre tank tek seferde 50 dönüm yere ilaç atabilecek yeterliliktedir.

2) Doctor Fly 120

Traktör 3 askı koluna bağlanarak çalıştırılan modelin "Komandante" kontrol ünitesi sayesinde zamanlayıcı programlanabilir özelliği vardır. Oldukça hassas atım sağlar. 120 litre tank tek seferde 240 dönüm yere ilaç atabilecek yeterliliktedir.

3) Doctor Fly 120

Şarjlı sırt tulumbası modeli insan gücüyle taşınan yarı-otomatik bir modeldir. Küçük ölçekli zeytinlikler için idealdir. 12 litrelik tank tek seferde 20 dönüm alanda ilaçlama sağlamak için yeterlidir.

4) Doctor Fly 25 (Paslanmaz Çelik Model)

Traktör 3 askı koluna bağlanarak çalıştırılan modelin "Komandante" kontrol ünitesi sayesinde zamanlayıcı programlanabilir özelliği vardır. Oldukça hassas atım sağlar. 25 litre tank tek seferde 50 dönüm yere ilaç atabilecek yeterliliktedir.

4) Casotti İlaçlama Başlıkları İçin Fotosel Aksesuarı
(Ağacı geçince otomatik durma ve çalışma özelliği)

Aquilotto Pioppo ya da Aquilotto fotoseller dağınık ağaçlar, genç düzenli ağaçlar ya da asırlık ağaçlar farketmeksizin tam verimle çalışırlar. İhtiyaca göre farklı modelleri mevcuttur.


Yetkilimiz Hasan Bey bu ürüne ilişkin sorularınızı yanıtlıyor.

Telefon0538 332 80 85 Emailhasan@kadmec.com
Makine yetkilisine ulaşamadıysanız telefon numaranızı bırakın ve o size ulaşsın:
Beni arayın.

İLAÇLAMA MAKİNELERİZeytin, bağ, meyve ağaçları gibi alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış ilaçlama makineleri.

Tüm hakları saklıdır 2023 Kadıoğlu Makina
Tarmakbir Logo
Kadıoğlu Makine, Türk Tarım Makineleri
İmalatçıları Birliği üyesidir.