MAKİNELER (ÜRÜNLER)
Ceviz Soyma, Meyve Presleme ve Salça Makineleri Hasat Makinaları ve Aletleri Bahçe Grubu Tarım Makinaları Çeşitli El Aletleri ve Çapalar Diğer Yedek Parça ve Aksesuar
İyi makine iyi servis

İtalyan Orizzonti Çift Taraflı Çalışan Duyargalı Otomatik Çapalama Makinası

İtalyan Orizzonti Çift Taraflı Çalışan Duyargalı Otomatik Çapalama Makinası

Orizzonti VEGA MAXI Sıra Altı Çapalama makinası traktörün arkasına takılan büyük ölçekli üretim yapan bağ ve bahçeler için ideal Profesyonel bir makinadır.

Tıpkı bir buldozer gibi tamamen hidrolik çalışır. Mekanik şanzumansız hidrolik çalışan tüm makinalar taşlık, otlu ve işlenmesi zor alanlarda, zeminde görülmeyen taşlara çarpma gibi durumlarda hidrolik sistem esneyerek olası arızaların önüne geçer. 200- 320 cm çalışma aralığı vardır.

Makinayı satın aldıktan sonra doğacak her yeni ihtiyaç için yeni bir makina satın almaya ihtiyaç yok!

Yüklenici ana makinaya, duyargalı sap parçalama, duyargalı ot kökü kesme, ot biçme makinası, hidromotorlu diskaro, ilaçlama başlığı, sürgün koparma başlığı ve daha pek çok hidrolik güçle çalışan başlık eklenebilir. Değişken profesyonel başlıklar büyük-orta ölçekli meyve çiftliklerinde ve bağlarda yüksek oranda işçilik ve zamandan tasarruf sağladığı gibi yapılan tarımın güncel ve sürdürülebilir olmasını sağlayacaktır.

Her zaman dediğimiz gibi, bu tip makinalar iyi makina imalatçılarının yaptığı gibi hidrolik çalıştırılmak zorundadır

Otomatik çapalama sisteminin etkin kullanımı için 2 bağımsız hidrolik pompa, yağ tankı ve soğutucu radyatör uygulanmıştır. Bu sistem dinlenmeden yoğun stres altında çalışabilir. Hidrolik sistemin sağladığı esneme uzun süre arızasız kullanımı garanti eder.

Çift Duyarga

Sıra araları her zaman nizami olmayabilir. Tam güvenliği 2. duyarga teli sağlayacaktır.

En az 50 hp gücünde traktörler ile uyumludur.

Uygun Ataşmanlar:

Ot Biçme:

Sürgün Kırma:

Motorize Diskaro:

Dal Süpürgesi:

Budama:

Disk Tipi Ot Biçme:

Ot İlacı Atma:

Çapalama:


Teknik Detaylar
ÖzellikDeğer
Çalışma genişliği 200-320 cm
Boy 120 cm
Ağırlık 610 kg

BAĞ VE BAHÇELER İÇİN SIRA ALTI ÇÖZÜMLERİBağ, bodur meyve ya da kivi gibi sıralı dikim yetiştiricilik yapanlar için çapa ve ot biçme işçiliğini %95'e kadar düşüren traktörle çalışan makinalar

Tüm hakları saklıdır 2023 Kadıoğlu Makina
Tarmakbir Logo
Kadıoğlu Makine, Türk Tarım Makineleri
İmalatçıları Birliği üyesidir.