İyi makine iyi servis

Akülü Zeytin Hasat Makinası

Akülü Zeytin Hasat Makinası

750 W gücüyle sınıfının en hafif silkeleme makinası. Sadece 1.99 kg. Sağlamlaştırılmış karbon malzemeden üretilmiş silkeleme taraklarıyla zeytin bahçenizde problemsiz ve seri hasat yaparsınız. Çelik dişlilerle imal edilmiş mekanizma sayesinde uzun ömürlü kullanım amaçlanmıştır.

Genel Özellikler

 • 12 V aküyle çalışır; traktör, otomobil veya motosiklet aküsüyle çalıştırılabilir. Tasarımı enerji ihtiyacını minimum seviyede tutacak şekilde yapılmıştır.
 • Zeytin hasat kafasının ağırlığı 1.3 kg, komple ağırlığı ise 2,4 mt uzunluk için sadece 1,99 kg dır. Toplam ağırlık bakımından en hafif zeytin hasat makinaları arasındadır.
  (750W gücünde çalışan dünya'nın en zeytin hafif hasat makinasıdır.)
 • Hız ayarı kademeli olmayıp istenilen devirde çalışma olanağı sayesinde zeytin baskınlığı, dal yapısına göre farklı hızlarda çalıştırılabilir. 
  İsteğe göre dakikada 400-1200 devirle çalışabilir.
 • Kullanıcıya hissettirdiği titreşim en düşük seviyededir.
 • Paketinden standart olarak çıkan 14 metrelik elektrik kablosu ile akünün sürekli yanınızda durması ve sürekli gezdirmeniz gerekmez.
 • Saatte 130-200 kg zeytini toplama silkeleme kapasitesi vardır. (Tarakların performansı zeytin ağacındaki hasat edilecek zeytin baskınlığına göre değişebilir.)

Saatte 130-200 kg Zeytin Toplama Kapasitesi

Kademesiz Hız Ayarı Sayesinde İstenilen Hızda Çalıştırılabilir

Akülü Zeytin Toplama Makinası yağlık zeytinlerin hasadında kullanılması daha uygundur. Sofralık zeytinlerin hasadı için diğer zeytin silkme makinalarımızı inceleyin.


Teknik Detaylar
ÖzellikDeğer
Menşei Avrupa
Marka Octo ATRAX
Enerji Kaynağı 12V - 60A Akü
Güç 750 W
Toplam Ağırlık 1,98 kg (Akü kablosu dahil değildir)
Devir Çalışma Aralığı 400-1200 devir/dk
Genişlik 33.5 cm
Yükseklik 28 cm
Uzunluk 212-362 cm

Yetkilimiz Kamil Bey bu ürünle alakalı sorularınızı yanıtlıyor.

Telefon0532 6124020 Emailkamil@kadmec.com


 • Haftada bir yağlama gerektiren kısımları yağlanmalı.
 • Hasat sezonu bittiğinde makina temizlenmeli, yağlanmalı ve bir sonraki yıla hazır hale getirilmeli. Kuru ve güneşten uzak bir yerde bekletilmeli. Bu işlem makinanızın kullanım ömrünü uzatacaktır.
https://kadmec.com/tarim-makinalari/meyve-zeytin-hasat-makinalari-ve-aletleri/tarakli-zeytin-silkme-makinalari/elektrikli-zeytin-toplama-makinasi
https://kadmec.com/tarim-makinalari/meyve-zeytin-hasat-makinalari-ve-aletleri/zeytin-ve-meyve-dal-silkme-makinalari/zeytin-silkme-makinasi-kancali
Tarakli Zeytin Silkme Makinalari

Aşağıdaki Bahçelere Yönelik Makinalarımızı Inceleyin

Tüm hakları saklıdır 2017 Kadıoğlu Makina
Tarmakbir Logo
Kadıoğlu Makine, Türk Tarım Makineleri
İmalatçıları Birliği üyesidir.