Harun Bey Kadıoğlu Uzman Satış Temsilcisi Harun Bey
0549 480 16 01
Bu ürün Kadıoğlu Makine üretimidir

MAKİNELER (ÜRÜNLER)
Ceviz Soyma, Meyve Presleme ve Salça Makineleri Hasat Makinaları ve Aletleri Bahçe Grubu Tarım Makinaları Çeşitli El Aletleri ve Çapalar Diğer Yedek Parça ve Aksesuar
İyi makine iyi servis

Kadıoğlu Kriko20 Meyve - Üzüm Sıkma Presi - 20 Litre

Kadıoğlu Kriko20 Meyve - Üzüm Sıkma Presi - 20 Litre

Harun Bey WhatsApp

Kadıoğlu Kriko20 Ekonomik Meyve - Üzüm Sıkma Presi 3 tonluk kriko ile presleme sağlar. Emsallerinden farklı olarak kriko alt kısımda konumlandırılmıştır. Bu zekice tasarım kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Presleme işlemi geleneksel çevirmeli preslerin ya da kremayer dişli ile tasarlanmış preslerden farklı olarak kamyon kaldırma krikosu kullanılarak tasarlanmıştır. Bu sayede  daha yüksek basınçla presleme sağlanmaktadır.

Öne Çıkan Özellikler:

  • Kullanım kolaylığı sağlayan alttan kriko.
  • Gıdaya temas eden tüm parçalar paslanmaz çelik.
  • 6 ton basınca dayanıklı sağlam gövde.

 Kadıoğlu Kriko20 Meyve - Üzüm Presi'nin gıda teması olan her parçası yüksek kalite ve kalın paslanmaz metal parçalardan oluşmaktadır. Şasesi 6 ton yüke dayanıklı mukavemetli parçalardan oluşmaktadır. Uzun yıllar kullanıma uygundur. 

Güncel Fiyat: KDV ve Kargo Dahil 12350 TL. Anlaşmalı kredi kartlarına taksit, nakit alımda ek indirim.


Kullanım Alanları ve Kullanım Tavsiyeleri:

  • Üzüm preslenecekse üzüm taneleri patlatılmış olması tavsiye edilmektedir. Bu sayede çok daha yüksek verimde üzüm sıkımı geçekleşmektedir. Eğer tane patlatmadan, sap ayrılmadan sıkım yapılacaksa aynı üzümlere 2-3 ayrı presleme işlemi gerekebilir. 

    Yardımcı Ekipman Olarak: Grifo Üzüm Sapı Alma ve Taneleme Makineleri'ni inceleyebilirsiniz: Grifo Üzüm Sapı Ayırrma ve Tane Patlatma Makineleri 

  • Meyve preslenecekse meyve, ideal ölçülerde parçalanmış olmalıdır. Ancak tam püre getirilirse bu püre pres eleklerini tıkar ve daha az meyve suyu elde edilir. Bu sebeple meyvelerin sıkıma uygun ölçülerde öğütülmüş olması gerekmektedir.

    Yardımcı Ekipman Olarak İnceleyebilirsiniz: Speidel Meyve Öğütücüler , Grifo Meyve Öğütücüleri 

  • Soğan Preslenecekse soğanın börek, mantı vb gıdalarda kullanıma uygun ölçülerde öğütülmesi yeterlidir. Soğan kokusunun tamamen alınması için soğanlar pres içindeyken su ile yıkanabilir.

 DİKKAT: Kadıoğlu Kriko meyve - üzüm presi ile  üzüm sıkma işlemi yapılacaksa öncesinde üzüm patlatma işlemi yapmak gereklidir. Eğer üzüm patlatılmazsa üzüm blok halinde sıkışıp suyunu salmaz. Üzüm suyu çıkarma oranı düşük kalır. Bu sebeple manuel yolla ya da çeşitli aletlerle üzüm patlatma ardından presleme işlemi yapılır.

EN EKONOMİK ÇÖZÜM: GRIFO PP ÜZÜM PATLATMA ALETİ DİKKAT: Kadıoğlu Kriko meyve - üzüm presi ile  Meyve presleme işlemi yapılacaksa meyve presleme öncesinde meyve öğütme işlemi yapılmalıdır. Fazla püre yapıldığında su çıkma oranı düşük kalır. Az parçalandığında da düşük kalır. En ideal parçalama ebatları Grifo Meyve Öğütme makine ve aletleri ile sağlanmaktadır.

EN EKONOMİK ÇÖZÜM: GRIFO PIP MEYVE ÖĞÜTME ALETİ


Teknik Detaylar
ÖzellikDeğer
Marka Kadıoğlu
Menşei Türkiye
Model Kriko20
Hacim 20 Litre
Güç 3 ton
Enerji Kaynağı İnsan Gücü (Kriko)
Harun Bey WhatsApp

Yetkilimiz Harun Bey bu ürüne ilişkin sorularınızı yanıtlıyor.

Telefon0549 480 16 01 Emailharun@kadmec.com
Makine yetkilisine ulaşamadıysanız telefon numaranızı bırakın ve o size ulaşsın:
Beni arayın.

MEYVE - ÜZÜM - ZEYTİN İŞLEME, SIKMA, PRES MAKİNELERİAlman Speidel ya da ekonomik, Grifo, Francesco Palumbo markalı üzüm meyve suyu sıkma presleri ve muhafazaya yönelik ürünler. Endüstriyel zeytin işleme makineleri de bu kategoridedir.

Tüm hakları saklıdır 2023 Kadıoğlu Makina
Tarmakbir Logo
Kadıoğlu Makine, Türk Tarım Makineleri
İmalatçıları Birliği üyesidir.