MAKİNELER (ÜRÜNLER)
Ceviz Soyma, Meyve Presleme ve Salça Makineleri Hasat Makinaları ve Aletleri Bahçe Grubu Tarım Makinaları Çeşitli El Aletleri ve Çapalar Diğer Yedek Parça ve Aksesuar
İyi makine iyi servis

Fındık Toplama

Fındık Toplama

Yorucu ve uzun süren fındık toplama işini mekanizasyon ile kolaylaştırın. Fındığın toplanması hem yorucu hem de maliyetlidir. Yazın en sıcak günlerinde hasat edilen fındığın otunun biçilmesi, toplanması, çuvallanması, nakliyesi işini bek çok yetiştirici sezonluk işçilerle gerçekleştirmektedir. Ancak pek çok zaman işçi bulma sıkıntıları ya da işçilerin beraberinde getirdiği sorunlar fındık hasatını yorucu ve maliyetli bir hale getirmektedir. Fındık hasatı hasat makinaları ile desteklendiğinde hasat işi hızlanacakdır.

Özellikle Kadıoğlu EMR400 hasat makinası bu iş için idealdir. Fındık yetiştiren herkesin evinde bulunan motorlu tırpanlara uyumlu aparatlar imal etmekteyiz. Fındık toplama aparatı hakkında bilgi için ürün tanıtım sayfalarında gösterilen yetkili Kadıoğlu Makina Danışmanı'ndan bilgi alabilirsiniz.

Not: Fındık toplama aparatı Kadıoğlu EMR400 ile Budaması yapılan fındık ocaklarında hasat oranı %90 - 95
Not: Çok yüksek fındık ocaklarında hasat oranı ort %60 - 70 dolaylarındadır.

Makina ile %100'ünün hasat edilmesi için tıpkı zeytin yetiştiricilerinin yıllardır yaptığı gibi fındık ocaklarının budamasını makinaya göre yapmak gerekir.

 Fındık için uygun hasat makinalarını sağdaki sütundan inceleyebilirsiniz 
Alakalı Ürünler

Tüm hakları saklıdır 2023 Kadıoğlu Makina
Tarmakbir Logo
Kadıoğlu Makine, Türk Tarım Makineleri
İmalatçıları Birliği üyesidir.